Aasta Rohelised Kontorid

2013: AS Ragn-Sells

binäre optionen 60 sekunden forum Ragns-Sellsi üks silmatorkavamaid algatusi Rohelise Kontori raames oli kontori puhkeruumi paigaldatud eritellimusena valmistatud jäätmete liigiti kogumise kapp. See mugav kapp võimaldab neil taaskasutada suure osa kontoris tekkivast prügist. Lisaks on Ragn-Sellsi kontori siseviimistlusel kasutatud keskkonna- ja tervisesõbralikke materjale, vähendatud Skype-koosolekute abil transpordist tulenevat süsinikujalajälge ning muudetud logistika paberivabaks.

read what he said

use this link

try this out

visite site  

http://www.accomacinn.com/?falos=top-option-roboter

2015: Statistikaamet

miglior sito per trading Statistikaameti kontorihoone paistis silma oma nutikate tehniliste lahendustega. Näiteks toodavad maja liftid pidurdusjõust elektrit, kõik kraanid on veesäästlikud ning ruumide valgustust ning ventilatsiooni reguleerib vastavalt vajadusele automaatika. Samuti oldi väga edukad töötajate kaasamisel keskkonnategevusse, kes löövad kaasa nii tervishoiu- kui keskkonnaalgatustes. Näiteks korraldati töötajate toodud taaskasutatud esemete näitus ja organiseeriti majas rohevahetus, mille raames vahetavad kollektiivi aiandushuvilised kevadel omavahel taimi.

bdswiss com erfahrungsberichte

http://davidroland.com.au/?filip=geelong-online-dating&04a=ca

navigate to this website

visit this site  

go right here

2016: Tallinna linna Paldiski mnt 48A kontorihoone

find Paldiski mnt 48A kontorihoones töötavad erineva suurusega linnaasutused, kes on koos võtnud ühiseks eesmärgiks muuta oma kontorid keskkonnasäästlikumaks ja inimsõbralikumaks. Eriti suurt rõhku on pandud töötajate tervisele ja heaolule. Näiteks pakutakse töötajatele võimalust saada tööl massaaži, stretchingut, arstiabi, toituda tervislikult ning liikuda mere ääres. Samuti korraldatakse palju ühiseid ettevõtmisi

opzioni binarie e consob

http://maltonmc.co.uk/component/banners/click/10.html .

opzioni binarie 60 secondi con etoro

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...