Aasta Rohelised Kontorid

2013: AS Ragn-Sells

Köpa Strattera 18 mg Ragns-Sellsi üks silmatorkavamaid algatusi Rohelise Kontori raames oli kontori puhkeruumi paigaldatud eritellimusena valmistatud jäätmete liigiti kogumise kapp. See mugav kapp võimaldab neil taaskasutada suure osa kontoris tekkivast prügist. Lisaks on Ragn-Sellsi kontori siseviimistlusel kasutatud keskkonna- ja tervisesõbralikke materjale, vähendatud Skype-koosolekute abil transpordist tulenevat süsinikujalajälge ning muudetud logistika paberivabaks.

opcje binarne darmowe sygnały

binary options demo broker

opcje binarne opodatkowanie

binary options demo account  

opzioni binarie broker autorizzati consob

2015: Statistikaamet

http://www.hopeforthewearymom.com/?strazu=methode-gagnante-option-binaire&908=f6 methode gagnante option binaire Statistikaameti kontorihoone paistis silma oma nutikate tehniliste lahendustega. Näiteks toodavad maja liftid pidurdusjõust elektrit, kõik kraanid on veesäästlikud ning ruumide valgustust ning ventilatsiooni reguleerib vastavalt vajadusele automaatika. Samuti oldi väga edukad töötajate kaasamisel keskkonnategevusse, kes löövad kaasa nii tervishoiu- kui keskkonnaalgatustes. Näiteks korraldati töötajate toodud taaskasutatud esemete näitus ja organiseeriti majas rohevahetus, mille raames vahetavad kollektiivi aiandushuvilised kevadel omavahel taimi.

borsa on line gratis

opcje binarne ichimoku

كارا menggunakan ثنائي الخيار الروبوت

tastylia review  

http://teen-spanking.com/?popka=demo-para-opciones-binarias demo para opciones binarias

2016: Tallinna linna Paldiski mnt 48A kontorihoone

opcje binarne minimalna wpłata Paldiski mnt 48A kontorihoones töötavad erineva suurusega linnaasutused, kes on koos võtnud ühiseks eesmärgiks muuta oma kontorid keskkonnasäästlikumaks ja inimsõbralikumaks. Eriti suurt rõhku on pandud töötajate tervisele ja heaolule. Näiteks pakutakse töötajatele võimalust saada tööl massaaži, stretchingut, arstiabi, toituda tervislikult ning liikuda mere ääres. Samuti korraldatakse palju ühiseid ettevõtmisi

iq option recensioni forum

buy stanozolol uk .

demo gratuiti per opzioni binarie

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...